Про компанію

Основним видом діяльності ТОВ "АБ-СОЮЗ" являється оптова і роздрібна торгівля металопрокатом, виробництво профнастила і металлочерепицы а також виготовлення на своїй виробничій базі металоконструкцій будь-якої складності і призначення під ключ.

Видатними постачальниками металопродукції для ТОВ "АБ-СОЮЗ" є заводи ВАТ ММК ім. Ілліча і ВАТ "Азовсталь" і т.д... Продукція, що поставляється ними, відрізняється високою якістю, що підтверджується сертифікатами заводів-виготівників.

ТОВ "АБ-СОЮЗ", будуючи свої договірні господарські стосунки з партнерами, виходить з принципів взаємовигідної і взаємоприйнятної співпраці. Має тривалі господарські зв'язки зі своїми партнерами, а також прагне до встановлення тривалих договірних стосунків з новими партнерами.

Додатковою сферою діяльності наша компанія вибрала для себе будматеріали(профнастил, металлочерепица, утеплювачі, сітку, оцинковування) і виготовлення металоконструкцій будь-якій складності. Ми хочемо, щоб з нашою допомогою Ваш будинок був міцним, теплим і затишним.

Сподіваємося, що наша інформація зацікавила Вас і ми пропонуємо Вам довгострокову взаємовигідну співпрацю.

За відсутності необхідного Вам металопрокату і будматеріалів в пропонованому переліку, ми готові розглянути Вашу додаткову заявку. Наші ціни можуть коригуватися залежно від об'єму, а так-же взаємовигідної домовленості. Найсвіжішу інформацію про сортамент, умови оплати і постачання можна отримати по наших контактних телефонах, а також по E - Mail.

 
 

Контактна особа

Контакти

АБ-СОЮЗ ООО
(основний офіс)

Україна, Київська, , 01013, м. Київ, ул. Будіндустриії, 6А (территория з-да ЕМЗ), будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create